Faith 25.4mm El Tipi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı 5 "Dokunmatik Ekranlı Kodlayıcı Etiket Barkod QR Üretim Tarihi Turihi Tuhila Yazıcı logosu


Tanımlama


Baskıya Uygun Tüm Malzemeler.

Modle: KD300 El Tipi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

DIL: Ça: ÇILIZCE, ÇICEINCE

Baskı Yüksekliği: 1.2-25,4 mm

Baskı Alanı: 1-8 Satır

Baskı Çözünürlüğü: 600DPI

Baseafesi: 1-10 mm Mekanik Ayar (2-5 mm en iyisidir)

Baskı Yönü: 360 Derece Ayarlanabilir, Son Türlü Üretim Ihtiyacını Karşılar

Baskı Içériği: Sayı, Tarih, Saat, QR Kodu, Barkod, Görüntü Ve Çok Dilli Geeksinimler Ve Izlenebilirllirlik

Otomatik Baskı: Tarih, Saat, Parti Numarası

Grafik Yazdırma: Son Türlü logo, Görüntü deeni grafikleri u disque Üzerinden içe aktarılabilir

Baskı Uzunluğu: Son Mesaj Için 2000 Karakter, Uzunluk Sınırlaması Yok

Baskı Hızı: 70 mètres / Dakika

Ekran: 5 inçon dokunmatik ekran

Dış Arayüz: USB, Fotoelektrik Arayüz

NET Ağırlık: 0.98kg

Kartuş Numarası: 1 Adet 72 ml / Adet (Genellikle 100.000 Karakter Yazdırababilir)

Mürekkep Kartuşu Tipi: Hızlı Kuruyan Mürekkep Veya Su Bazlı Mürekkep Veya Yağlı Mürekkep

Mürekkep Rengi: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil, Görünmez, UV

Depolama: 1000 Mesaj (Bilgileri Serbestçe Aktarmak Için Harici USB)

Pil Ömrü: 12 Saatten Fazla Sürekli Baskı


Pas:

Kartuş Dolamıyor.


Détaïlar


Dinamik Veri tabanını verimli ve esnek bir şekilde yazdırabilen, Çeşitli Musteri uygulamalarını BULMAK için izlenebilirliği ve sahteciliği önleme sistemini, yüksek Hızlı gerçek zamanlı Dinamik Baskı Veri tabanını, Güçlü qs kodunu ve Barkod gs1 işlevini destekleyen Kd300. Ambalaj Endüstrisinde, Borularda, Profillerde Ve Diğer Profesyonel Ürretim Hatlarında Yaygın Olarak Kullhanılabilir Ve Tüm Alanlarda Baskı Sorunlarınızı Çözmeyi Taahüt Eder.

5 inç Yüksek dokunmatik ekran


5 inçons Endüstriyel Dokunmatik Ekran, Operasyon Tanımlamasının Doğruğunu Artırmak Için Kullanılır. Operatör, Çeşitli Endüstriyel Çalışma Ortamlarının Üstesinden Gelmek Için Eldivenlerle ve Hatta ıslak şekilde Esnek Bir şekilde Çalışabilir.

İKI Veri Arayüzü, Dört Tür Bilgi Aktarımı


Arayüz Türü: USB, RJ45.

Kullanıcılar, Bu Makineyi Doğrudan Yazdırmak Üzere Bağlamak Için Fotoğrafları (B.BMP), METNI (.TXT /. CSV /. XLSX), Veritabanını vecel'i u Diskinde Depolayable.

Baskı Maliyetlerinden Tasarruf Edin


Sistem, Mürekkep Püskürtmeli Baskı Naskürtmeli Gerçek Zamanlı Kontrolünü Sağlayan Ve Benzer Ürünlere KıyaSla Sarf Malzemelerinde% 15 Tasarruf Sağlayan Güçlü Bir Mürekkep Damlası Tükeim AlgoritmasıyLa Birleştirilmiştir.

İzlenebilir Kodlama Sistemi


Ürünlerine Dünya Çapında Tanınan Koduk Yazdırarak Kullanıcınnın Izlenebilirllik Geeksinimlerini Karşılayabilen GS1 Standardını Destekler.


Mükemmel Ve Dayanıklı


Daha Güçlü Anti-Parazit Özelliği Ile ABS + UV Endüstriyel Püskürtme Gövdesi Ve Üst Düzey Donanım Ve Yazılım Cihazını Benimser.


Düzgün Çalışma ve Istikrarlı interprète


Amerikan Ti am3358cpu'yu Benimser.

Operasyon Sırasında Herhangi Bir Tutukluya Sebebiyet Vermez.

Meme Tıkanmasını önleyin


Faith, Sektördeki "Alternatitif Baskı" Modelini Araştırdı. Mürekkep Kartuşu Püskürtme Uçlarının Sol ve Sağ Hatları Dönüşümlü Olarak Çalışır, Bu da Püskürtme UCu Tıkanma Sorununu Ortadan Kaldırır Ve Ayrıca Püskürtme Uçlarının Ömrünü Uzatır.

Grafik boyutu


Makinenin Tamamı Küçük Ve Kompakt Boyuttadır, Net Ağırlık Sadece 1,1 kg'dır, Elle Kullanıma Ek Olarak Konveyör Bandına da Takılabilir. Farklı Renklerde Baskıyı Destekler Ve Müşterilerin Çeşitli Ihtiyaçlarını Karşılar.

Smaple Baskı


El Tipi Jet d'encre, Ürünlerine Dünya ÇaNda Tanınan Kodu Yazdırarak Kullenıcının IzleneBilirllik Geeksinimlerini Karşılayabin GS1 Standardını Destekler.


İşaretleme Makinesi, ahşap, Çeşitli metaller, TAS, deri, Kumas, bambu, ahşap, Kağıt, ABS, PVC, RECINE Epoksi, beton, came, SERAMIK, organik malzemeler, polistiren, plastik, Kauçuk gibi çoğu malzemede yaygın olarak kullanılmaktadır. ve bunun gibi.


İlaç, Restauration et boissons Paketleme Endüstrisi, tekstil Endüstrisi, zanaat Endüstrisi, Baskı Endüstrisi, Elektronik bileşenler, iletişim Ürünleri, saatler, came Ürünleri ve diğer Imalat endüstrileri gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.


Kullanıcı Bu Makineyi Doğrudan Yazdırmak Üzere Bağlamak Için Görüntüleri (B.BMP) U Diskinde Saklayable.

Kartuş


Mürekkep Kapasitesi: 72ml


Mürekkep Rengi: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Görünmez

Paketleme ve Teslimat


Bir set şunları içérir:

Özel Özel Metal Çanta * 1

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı * 1

Akü 12v * 2

disque flash USB * 1

Dokunmatik kalem * 1

Paket Ağırlığı 3,5 kg


Ödeme Tamamlandıktan Sonra Siparişiniz 3 Gün Içérie Kargoya Verilir.


EKSPres UPS, DHL, EMS, FedEx Kullanıyoruz ve Paket 3-12 Günü Içinde Elinize Ulaşacak.

Şirketimiz

Shenyang Inanç Teknolojisi Co., Ltd. Bağımsız Araştırma Ve Geliştirme, Üretim, Satış Ve Servisi Enttegre Eden Bir Yüksek Teknoloji şirketidir. Endüstriyel Kodlama Teknolojisi ve Izlenebiliir Sistem Çözümleri Sağlamada Uzmanlaşmıştır. Şirket, 2010 Yılında 30 Kişilik Bir ekip Ve 500'lük Bir Üretim Atölyesi Île Kurulmuştur. 10 Yılı Aşkın aralıksız Çabaların Ardından, 2020'nin Başlarında, 300 kişilik Mükemmel Bir ekip VE 2500 Kişilik Bir Üretim Atölysi Haline Geldi.

Şirketin Ürünleri ağırlıklı olarak lazer markalama makineleri, cij Yazicilar, Tuğla Yazicilar ve konveyör bantları içerir. Ürünler İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Arjantin, şili, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Ekvador ve Diğer 126 Ünkeye Ihraç Edilerek 200.000'den Fazla Müşteriye Hizmet Vermekedir.

Şirketin Felsefesi, Kodlamaya Odaklanmak, Kaliteyi Tenel Olarak Ele Almak ve Hizmet Odaklı Ilkelerdir. Shenyang Inanç Teknolojisinin Vizyonu, Baskı Endüstrisindeki en Profesyonel, Özenli ve Güvenilir şirket Olmaktır.

Satış Sonrası Servis

En ligne satıştan 24 Saat Sonra / son Yerde, son zaman yardim arıyor olursanız olun, Hızlı bir şekilde Yanit verebiliriz

Mükemmel Teknik Danışman, Çevrimiçi Olarak en Iyi Çözümü Sağlar.

Üç Yıllık Garanti, Garanti Süresi Boyunca Profesyonel, Anlayışlı ve Zamanında Satış Sonrası Servis Sağlıyoruz.

geri bildirim

10 Yıldan Fazla Bir Süredir, Faith Ürünleri 126 Ülkeye Ihraç Edildi, Sektörün Pazar Payınnın% 7'Sini Işgal Etti ve Tüm Dünyadaki Müşterileri


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.